Hemen Ara!


Fiyat Teklifi


E-Mail


WhatsApp


Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın!

PALMİYE KİRALIK ÇADIR

 Palmiye kiralık çadır şirketi; palmiye çadır kiralama 2005 yılnda kurlmuş olup türkiye çadır sektorunde ilk beş firmadan biri olarak yerini almış bir firmadır. ihtiyaç duyulan çeşitli çadır ebat ve çadır modeliyle çok kapsamlı bir kiralık çadır envanterine sahiptir. ekipman ve tecrübeye sahip kadrosu ile  siz saygın müşterilerimizin memnunyeti ve güleryüzlü hizmetini gaye edinmiş saygın bir şirkettir.

Uluslar arası standartlara uygun TÜV (Technischer Überwachungs – Verein) belgeli Alman üretimi teçhizatımız, alüminyum gövde iskeletlerden oluşmaktadır.Brandalarımız alev yürütmeme özelliğine sahip güneşi maksimum %5 geçiren mukavim kumaşlardan yapılmıştır,bu bırandanın yanı sıra ışığı geçiren şeffaf bırandalarımızda mevcuttur. bırandayı kaldıran iskelet sistemlerimiz özel alışımdan çektirlmiş firmaya özel dayanıklılık testinden geçmiş alminyum profillerle sağlanmaktayız .

3x3 meter Otağı Kubbelli Çadır ,4x4 metre Otağı Kubbelli Çadır ,5x5 Metre Otağı Kubbelli Çadır ,6x6 Metre Büyük Otağı Kubbelli Çadır,10 metre hi-tech Çadır ,15 metre hi-tech Büyük Çadır ,20 metre hi-tech Büyük Çadır vb.Çadır modeleriyle 9 metrekareden 10,000 metrekareye kadar olan çeşitli çadır modellerimiz ve bunların iklimlendirmesi (soğutma-ısıtma),genel aydınlatma , süsleme ,zemin-podyum ve halı kaplaması ile ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeler ; masa, sandalye,koltuk takımı ve seyyar ısıtıcılar gibi tüm kiralık sistemleriyle üniversite bahar şenlikleri,çadır günleri-festival,açılış törenleri,kongreler,davet- kokteyl,nişan ve düğün,fuar ,türlü outdoor etkinlikleri ,ramazan -iftar organizasyonları için Palmiye kiralık Çadır olarak itina ile hizmet vermekteyiz. 

Kadromuz, çağın vazgeçilmezleri olan teknoloji ve teknik bilgiye sahip, yenilikçi, güler yüzlü ve çadır kurulumu üzerinde deneyime sahip çalışanlardan oluşmaktadır. Alanında uzman, çevreye duyarlı, işini bilen güçlü kadromuz ile Palmiye Kiralık Çadır ailesi olarak işe koyulduk.Çizgimizi bozmadan yolumuza devam ediyoruz.

Daha önceki iş edimlerinde birçok  firmala çalışarak günümüz getirisi olan teknolojiyi ve moderniteyi yakalamış dinamik kadromuz, özveri ile çalışmaya ve Palmiye Çadır ailesini genişletmeye devam ediyor. 

Siz saygın müşterilerimizin hak ettiği üstün hizmeti sizler ile birlikte ,sizin fikir ve düşüncelerinize değer vererek iş birlikteliği içinde projelerinizi gerçekleştireceğimize palmiye ailesi olarak söz veriyoruz.

Size layık olduğunuz en güzel hizmeti sunmak için ,misafirlerinizi misafirimiz kabul ederek son derece hassas çalışarak siz saygın müşterilerimizi memnun etmek bize keyif ve mutluluk veriyor. Siz müşterilerimize de kiralık çadır hizmeti sunabilmek için palmiye çadır ailesine bekleriz.

Saygılarımızla…